Σεμινάριο με θέμα: Ενεργητική Διδασκαλία, Μάθηση και Αξιολόγηση με επίκεντρο τον Φοιτητή / την Φοιτήτρια (Student-centered learning, teaching and assessment) 6 – 7 Σεπτεμβρίου 2022 (Αρ. 2)

Η εγγραφή στο Σεμινάριο γίνεται μόνο ηλεκτρονικά με τη συμπλήρωση των συμμετεχόντων /συμμετεχουσών στον πιο κάτω σύνδεσμο.

Δήλωση συμμετοχής στο σεμινάριο: Ενεργητική Διδασκαλία, Μάθηση και Αξιολόγηση με επίκεντρο τον Φοιτητή/την Φοιτήτρια (Student-centered learning, teaching and assessment)

Ανακοίνωση 1: Ενεργητική Διδασκαλία, Μάθηση και Αξιολόγηση με επίκεντρο τον Φοιτητή / την Φοιτήτρια (Student-centered learning, teaching and assessment) 6 – 7 Σεπτεμβρίου 2022 (Αρ. 1) 26-04-2022

27 Απριλίου 2022